Doładuj telefon

Doładowania telefonów

 • Zdefiniuj doładowanie cykliczne i otrzymaj 20% Bonus od Orange

  Zdefiniuj doładowanie cykliczne swojego telefonu na kwotę 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

 • Doładuj swoje konto poprzez IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

  Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych. Promocja dotyczy wybranych taryf Orange wskazanych w Regulaminie.

 • „Rozmowy bez limitu do wszystkich” w Orange

  Doładuj telefon w sieci Orange z konta Inteligo i aktywuj usługę "Rozmowy bez limitu do wszystkich" w Orange.

 • Otrzymaj gratis 5 doładowanie od Plusa w Inteligo!

  Doładuj konto telefoniczne 4 razy dowolną kwotą w sieci Plus z Inteligo i odbierz Bonus - 100% kwoty najniższego doładowania z czterech ostatnich. Promocja dotyczy wybranych taryf Plus wskazanych w Regulaminie.

 • Superloteria w T-Mobile

  Cenne nagrody do wygrania dla osób biorących udział w „Super Loterii” organizowanej przez DIGITAL ALEA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: BMW serii 3, telewizor Samsung, smartfon Samsung Galaxy S6 lub HTC Desire, tablet Lenowo YOGA, zegarki Samsung Gear S3 i wiele innych.

 • Konkurs „Pociąg do nagród”

  Czujesz pociąg do nagród? – Dobrze się składa: z nami grasz o cenne nagrody! Zarejestruj kartę SIM, doładuj telefon w banku za min. 10 zł, zgłoś hasło konkursowe i zgarnij jedną z 506 nagród!

 • Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł w T-Mobile na kartę

  Aktywuj ofertę promocyjną wysyłając SMS-a o treści START pod numer 469. Warunkiem aktywacji oferty jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stan konta w wysokości min. 25 zł umożliwiającej pobranie Opłaty Cyklicznej.

 • Bez limitu za 1 zł dziennie

  Nowa oferta dla Klientów T-Mobile na kartę w taryfie Frii „Bez limitu za 1 zł dziennie”:

 • Informacje o doładowaniach

  Możliwość doładowania sobie lub innej osobie komórki na kartę Orange, NJU MOBILE, Tak Tak, Heyah, Play, Plus oraz Virgin Mobile przez Internet, telefon, bankomat, a także możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji doładowań to najważniejsze korzyści płynące z zakupu doładowań bezpośrednio z konta.

 • E-faktura za doładowania

  Dzięki usłudze możesz szybko i bezpiecznie zamawiać i pobierać faktury za doładowania telefonów komórkowych w wersji elektronicznej wprost z serwisu transakcyjnego. Wystarczy, że podasz niezbędne do wystawienia faktury dane (NIP, imię i nazwisko lub nazwę firmy, adres).

 • Doładowania cykliczne w Inteligo

  W Inteligo możesz w prosty sposób ustanowić cykliczne doładowanie telefonu swojego lub bliskiej Ci osoby. Ten sposób doładowania dostępny jest dla telefonów w sieci: Orange, NJU MOBILE, T-Mobile, heyah, Play, Simplus, MixPlus, Sami Swoi oraz 36i6.