Rekordowa oferta w Orange na kartę

Doładuj telefon w Orange w serwisie internetowym Inteligo i włącz usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 10 GB” albo „Cykliczną usługę Rozmowy i SMS bez limitu do wszystkich oraz 15 GB”.

d58c1734-5637-4bcc-b882-506ee30103a0.png

Doładuj

W ramach usługi możesz otrzymać: nielimitowane połączenia głosowe na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowaną liczbę SMS-ów na numery komórkowe w Polsce oraz pakiet GB na mobilny dostęp do Internetu*.

Aby włączyć „Cykliczną usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 15 GB”

 • Wyślij SMS o treści START CYKL pod numer 696
  (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT + koszt SMS-a zgodny z obowiązującym cennikiem),

  albo
 • Wprowadź kod *102*75#
  (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT).

Warunkiem odnowienia usługi jest zapewnienie na Koncie Głównym abonenta środków potrzebnych do pokrycia opłaty za usługę tj 25 zł. Konto Główne można zasilać poprzez doładowanie w serwisie internetowym Inteligo.

Aby jednorazowo włączyć usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 10 GB” na 31 dni

 • Wyślij SMS o treści START pod numer 696
  (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT + koszt SMS-a zgodny z obowiązującym cennikiem)
  albo
 • Wprowadź kod *102*74#
  (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT).

Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” dostępna jest również w wariancie 12 zł z VAT na 7 Dni. Szczegóły znajdują się w regulaminie usługi.

Włączenie usługi przez Orange nastąpi w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia włączenia usługi.

*Usługa nie działa na numery międzynarodowe, skrócone oraz specjalne, wymienione w pkt 19. Regulaminu usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB”, oraz w pkt 16. Regulaminu usługi „Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB”.

Orange Polska SA z siedzibą w Warszawie świadczy usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” oraz usługę „Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” od dnia 31 lipca 2017 roku do odwołania.