Oferta prywatna

Raporty Biura Informacji Kredytowej

Bezpośrednio ze swojego konta Inteligo możesz dokonać zakupu raportów z Twoją historią kredytową w BIK i otrzymać je wprost na swoje konto.

Zaloguj się i zamów raport BIK

Szczegóły oferty

Rozwiń wszystkie
 1. Jak zamówić raport BIK?

  Krok 1. Zaloguj się do swojego konta Inteligo i przejdź do zakładki „Kredyty”.

  Krok 2. Wybierz „Raport BIK” dostępny w lewym menu, a następnie „Zamów raport”. W zamówieniu zaznacz interesujący Cię raport. Potwierdź transakcję kodem z Twojego aktywnego narzędzia autoryzacji (karty kodów, tokena lub przesłanego SMS-em).

  Krok 3. Na numer telefonu podany w Twoich danych otrzymasz hasło, które posłuży Ci do otworzenia raportu udostępnionego w koncie w formacie PDF.

  Zamów raport BIK

  Raport jest dostępny w serwisie przez 30 dni od daty zamówienia.

  Raport można zamówić w godzinach funkcjonowania systemu Biura Informacji Kredytowej, z wyłączeniem godz. od 0:50 do 6:10 oraz dni ustawowo wolnych od pracy.

 2. Dodatkowe informacje

  Biuro Informacji Kredytowej S.A. zostało utworzone przez banki z inicjatywy Związku Banków Polskich po to, aby zbudować kompleksową bazę danych zawierającą informacje o zobowiązaniach klientów banków. BIK jest instytucją niezależną od banków, która pośredniczy w wymianie informacji pomiędzy użytkownikami systemu.

  BIK współpracuje z bankami oraz SKOK-ami, które są zobowiązane do przekazywania informacji kredytowych o wszystkich swoich klientach. Tak więc BIK gromadzi zarówno dane pozytywne, wskazujące na postępowanie zgodne z warunkami umowy kredytowej zawartej z bankiem, jak i negatywne, wskazujące na nie wywiązywanie się klienta banku z postanowień umowy kredytowej. W związku z wypełnianiem przez BIK obowiązku wynikającego z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na wniosek zainteresowanych konsumentów udostępniane są informacje o przetwarzanych przez BIK danych osobowych w zakresie i terminie określonym w RODO.

  Centrum Obsługi Klientów BIK S.A.
  ul. Postępu 17A
  02-676 Warszawa
  Tel. +48 22 310 4444, +48 22 348 4444

 3. O produkcie

  Raporty BIK w Inteligo zamówisz w pełni online i zajmie Ci to tylko chwilę.

  W Inteligo dostępne są następujące raporty BIK:

  Raport Plus – zawarte w nim informacje dotyczą:

  • bieżącego stanu zobowiązań kredytowych z informacją o terminowości ich regulowania, z historią rachunków kredytowych oraz danymi zawartymi w umowach kredytowych,
  • stanu regulowania zobowiązań, których jesteś poręczycielem,
  • informacji o zamkniętych lub spłaconych zobowiązaniach jakie znajdują się w bazie BIK.

  Raport Plus z Informacją o Ocenie Punktowej – oprócz wszystkich informacji dostępnych w Raporcie Plus, ten raport zawiera dodatkowo informację o Twojej ocenie punktowej BIKSco CreditRisk®

  Oceny punktowe, udostępniane przez BIK, są powszechnie wykorzystywane przez banki i SKOK-i w procesie podejmowania decyzji kredytowych. 

  Raport Plus oraz Raport Plus z  Informacją o Ocenie punktowej są dostępne w wersjach: polskiej i angielskiej bądź dwujęzycznej.

  Odpowiedzialność za wszystkie dane zawarte w Raporcie BIK, jak również za ich korygowanie i aktualizowanie, ponoszą banki i SKOK-i.

  Raport nie zawiera informacji o zobowiązaniach zaciągniętych w firmach pożyczkowych, parabankach i innych instytucjach pozabankowych.

  Informacje o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich

 4. Dokumenty