Pozostałe zabezpieczenia

Bank oferuje swoim klientom szereg rozwiązań, służących zwiększeniu bezpieczeństwa środków zgromadzonych na ich rachunkach – skorzystaj z możliwości, jakie Ci oferujemy:

61edad6a-5478-4799-9f1f-c2707dc5fa8c.png

Ustal silne, unikalne hasło dostępu

Chroń dostęp do swojego rachunku, ustanawiając trudne do odgadnięcia hasło. Hasło do serwisu internetowego powinno składać się z od 6 do 20 znaków: małych i dużych liter, cyfr i znaków specjalnych, nie powinno zawierać danych o jego właścicielu i bliskich mu osobach: imion, nazwisk, dat, itp.  Nie używaj tego samego hasła, którego używasz do logowania się w Banku, na innych stronach internetowych. Dbaj o to, aby Twoje hasło nie trafiło w ręce osób trzecich – nie zapisuj go ani nie udostępniaj innym osobom. Dla podwyższenia bezpieczeństwa dostępu do rachunku zalecana jest okresowa zmiana hasła.

Więcej o hasłach dostępu

Włącz Powiadomienia SMS

Jeśli chcesz mieć na bieżąco kontrolę nad kontem i tym, co się na nim dzieje, możesz włączyć usługę Powiadomienia SMS, dzięki której będziemy Cię informować o zmianach na Twoich rachunkach – jeśli wydarzy się na nim coś niepokojącego, szybko to zauważysz i odpowiednio zareagujesz.

Więcej o powiadomieniach SMS

Wybierz dogodne dla siebie narzędzie autoryzacyjne

Narzędzia autoryzacji operacji są niezbędne przy obsłudze konta i zabezpieczają wykonywane na nim operacje. Możesz samodzielnie wybrać narzędzie autoryzacji, z jakiego będziesz korzystać: Kody SMS, token na telefon komórkowy lub kartę kodów jednorazowych (kartę zdrapkę).

Więcej o narzędziach autoryzacyjnych

Sprawdzaj informacje o logowaniach

Weryfikuj informacje o ostatnim udanym i nieudanym logowaniu do Twoich rachunków – możesz je sprawdzić po zalogowaniu do konta, w lewym górnym rogu, w zakładce: Dane  i ustawienia -> Ustawienia -> Kanały dostępu).

Ustal limity dzienne na operacje wykonywane kartami Inteligo

W Inteligo możesz wygodnie zarządzać limitami na dzienne operacje wykonywane kartami debetowymi i kredytowymi. Domyślnie otrzymujesz limity w wysokości: 5 000 zł na wypłaty gotówkowe oraz 20 000 zł na operacje bezgotówkowe i internetowe.

Więcej o limitach dla: