, Inteligo

Bonusowe złotówki za doładowania w Inteligo

Dodatkowe środki za doładowanie telefonu mogą teraz zyskać posiadacze telefonów na kartę w T-Mobile oraz Orange. Wystarczy, że doładują telefon z konta Inteligo.

Stylizowana ikona wiadomości

Aby skorzystać z którejkolwiek promocji wystarczy doładować telefon z konta Inteligo - przez Internet, za pomocą serwisu mobilnego lub w bankomatach PKO Banku Polskiego.

Każde zasilenie wykonane przez użytkowników telefonów T-Mobile może zostać podwojone po aktywowaniu specjalnej promocji.

Z kolei użytkownicy telefonów Orange mogą zyskać:

  • dodatkowe 20% doładowania więcej za zasilenie kwotami 25 zł lub 50 zł.
    Promocja trwa do 7 października br.
  • dodatkowe 40 minut ważne przez 40 dni, po wykonaniu doładowania za 40 zł.
    Promocja trwa do 31 grudnia br.

Szczegóły na temat promocji znajdują się na stronie inteligo.pl w sekcji Doładowania.

 

Inteligo, część bankowości detalicznej PKO Banku Polskiego, na rynku od 2001 r. Inteligo znalazło się w pierwszej trójce rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka 2012” w kategorii bank internetowy, potwierdzając swoją mocną pozycję na rynku bankowości elektronicznej. Konto Inteligo jest regularnie nagradzane i wyróżniane w kategorii kont internetowych od 2007 roku oraz w kategorii bankowość mobilna w 2011 roku. Oferta Inteligo obejmuje konta, lokaty, karty debetowe i kredytowe, kredyty, dostęp do funduszy inwestycyjnych oraz ubezpieczeń, a także możliwość doładowania telefonów komórkowych. Klienci Inteligo mogą korzystać z unikalnych, zaawansowanych rozwiązań takich jak SMSMoney i EmailMoney. Serwis transakcyjny posiada wersje optymalizowane na tradycyjne telefony komórkowe, iPhone’y i telefony z systemem Android.