, Inteligo

Inteligo z wyróżnieniem "Przyjazne Konto Internetowe 2011"

Konto Inteligo zostało wyróżnione w kategorii Przyjazne Konto Internetowe 2011 w konkursie Polski Internet organizowanym przez The World Internet Foundation. Uczestników konkursu nominuje kapituła, a o przyznaniu tytułu decydują głosy internautów.

Stylizowana ikona wiadomości

To kolejne wyróżnienie dla Inteligo w kategorii „Przyjazne Konto Internetowe”. W 2010 roku bank został laureatem kategorii.

Celem konkursu „Polski Internet” jest wyłonienie najlepszych polskojęzycznych stron internetowych, najlepszych firm, które w danym roku miały największy wpływ na Internet oraz przyjaznych kont internetowych. W tej ostatniej kategorii internauci głosują na ich zdaniem najlepsze, najbardziej funkcjonalne i przyjazne internetowe konta bankowe. W tym roku do udziału w głosowaniu kapituła nominowała oferty 42 banków. Wyróżnienie dla konta Inteligo w tej kategorii to dowód, że klienci doceniają starania banku o jak najlepszą ekonomikę i ergonomię serwisu.

Konkurs „Polski Internet” organizowany był już po raz drugi. Patronat Honorowy nad nim objęło Ministerstwo Infrastruktury, Urząd Komunikacji Elektronicznej i Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.