, Inteligo

Inteligo: nowa lokata do 5,40% w skali roku

Inteligo wprowadza nową wersję igo lokaty – tym razem z miesięczną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie lokaty wynosi do 5,40% w skali roku, a założyć ją mogą również klienci, którzy nie posiadają jeszcze w Inteligo konta.

Stylizowana ikona wiadomości

Proces otwierania lokaty jest w pełni zdalny, a produkt jest dostępny również dla osób, które nie mają jeszcze konta Inteligo. Nową igo lokatę z miesięczną kapitalizacją odsetek będzie można otworzyć na 3, 6, 9 i 12 miesięcy. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł.

Ponieważ naszym priorytetem jest niezmiennie ułatwienie życia użytkownikom bankowości elektronicznej, przygotowując igo lokatę staraliśmy się maksymalnie uprościć cały proces jej zakładania. Nowa lokata z miesięczną kapitalizacją odsetek to kolejny produkt depozytowy nie tylko dla naszych klientów, ale także osób, które jeszcze nie mają w Inteligo konta. Mamy nadzieję, że dla nich założenie igo lokaty i pierwszy kontakt z bankiem będą stanowić zachętę do skorzystania z innych naszych produktów – mówi Wojciech Bolanowski, Dyrektor Zarządzający kierujący Pionem Bankowości Elektronicznej w PKO Banku Polskim, szef projektu Inteligo.

Oprocentowanie igo lokaty z miesięczną kapitalizacją odsetek kształtuje się następująco:

  • na 3 miesiące – 5,00%
  • na 6 miesięcy – 5,10%
  • na 9 miesięcy – 5,20%
  • na 12 miesięcy – 5,40%

Wniosek o otwarcie lokaty klient wypełnia w Internecie pod adresem igolokata.inteligo.pl lub telefonicznie u konsultanta Inteligo pod numerem 801 121 121 lub +48 81 535 60 00, a szczegóły założonych lokat otrzymuje na adres e-mail.