, Karolina Tomczak

Inteligo po raz piąty nagradza za polecanie kont

Do 14 sierpnia br. Inteligo nagradza swoich Klientów za polecanie kont znajomym. To piąta edycja popularnego programu „Mam Inteligo”.

Program „Mam Inteligo” polega na polecaniu wszystkich rodzajów kont – indywidualnych, wspólnych i firmowych. Aby wziąć udział w programie rekomendacyjnym, wystarczy mieć dowolne konto Inteligo, zarejestrować się na stronie maminteligo.pl i polecać usługi banku. Nagradzane będzie każde polecenie, w wyniku którego nowy klient otworzy konto do 14 sierpnia, a do 20 sierpnia br. dokona w punktach handlowo-usługowych płatności kartą wydaną do rachunku głównego na kwotę minimum 300 zł.

Osoby polecające Inteligo mogą otrzymać bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach internetowych empik.com i smyk.com, jeśli znajdą się w puli 250 osób, które skutecznie zarekomendowały konto jak największej liczbie osób. Przez skuteczne polecenie konta rozumiane jest podpisanie umowy o prowadzenie rachunku przez osobę poleconą i wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 300 zł od momentu założenia konta. Osoby, które dołączą do Inteligo z polecenia znajomego, również otrzymają bon zakupowy o wartości 100 zł.

Dodatkowo, najaktywniejsi uczestnicy programu mogą zdobyć cenne nagrody specjalne: telewizor 3D SAMSUNG, SAMSUNG Kino domowe Blu-ray 3D lub konsolę SONY Playstation 3 Super Slim 500 GB z 2 kontrolerami. Aby wziąć udział w zabawie z nagrodami, wystarczy mieć dowolne konto Inteligo, zarejestrować się na stronie maminteligo.pl i polecać konto Inteligo.

Program poleceń cieszy się dużą popularnością wśród Klientów Inteligo – do tej pory zarejestrowało się w nim ponad 8000 uczestników. Piąta edycja kończy się 14 sierpnia br.

Regulamin programu jest dostępny na stronie www.maminteligo.pl

Inteligo, część bankowości detalicznej PKO Banku Polskiego, na rynku od 2001 r. Inteligo znalazło się w pierwszej trójce
rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka 2012” w kategorii bank internetowy, potwierdzając swoją mocną pozycję na rynku bankowości elektronicznej. Konto Inteligo jest regularnie nagradzane i wyróżniane w kategorii kont internetowych od 2007 roku oraz w kategorii bankowość mobilna w 2011 roku. Oferta Inteligo obejmuje konta, lokaty, karty debetowe i kredytowe, kredyty, dostęp do funduszy inwestycyjnych oraz ubezpieczeń, a także możliwość doładowania telefonów komórkowych. Klienci Inteligo mogą korzystać z unikalnych, zaawansowanych rozwiązań takich jak SMSMoney i EmailMoney. Serwis transakcyjny posiada wersje optymalizowane na tradycyjne telefony komórkowe, iPhone’y i telefony z systemem Android.

Kontakt dla mediów:
Karolina Tomczyk
e-mail: karolina.tomczyk@pkobp.pl
tel. +48 22 521 61 96