, Inteligo

Inteligo ponownie nagradza za polecanie konta

Wystartowała kolejna edycja programu rekomendacyjnego Inteligo. Nagrody za lojalność i promowanie oferty banku otrzymają dotychczasowi klienci Inteligo jak i osoby, które otworzą konto dzięki rekomendacji znajomych. Akcja składająca się z trzech etapów potrwa do końca roku.

Stylizowana ikona wiadomości

Aby wziąć udział w programie wystarczy mieć dowolne konto Inteligo, zarejestrować się na stronie maminteligo.pl i polecać usługi banku.

W każdym z etapów polecający może otrzymać bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie empik.com jeśli znajdzie się w puli 500 osób skutecznie polecających konto jak największej liczbie osób, które otworzyły go i w ciągu 30 dni od podpisania umowy wykonały transakcje kartą na kwotę min 300 zł.

Bonami nagradzane są również osoby, które otworzą konto z rekomendacji znajomego. Za założenie konta z użyciem kodu promocyjnego otrzymają 100 zł do wykorzystania w sklepie empik.com.

Ponadto najaktywniejsi uczestnicy programu otrzymają nagrody specjalne: iPady i MacBooki.

 

Inteligo, część bankowości detalicznej PKO Banku Polskiego, na rynku od 2001 r. Inteligo znalazło się w pierwszej trójce rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka 2012” w kategorii bank internetowy, potwierdzając swoją mocną pozycję na rynku bankowości elektronicznej. Konto Inteligo jest regularnie nagradzane i wyróżniane w kategorii kont internetowych od 2007 roku oraz w kategorii bankowość mobilna w 2011 roku. Oferta Inteligo obejmuje konta, lokaty, karty debetowe i kredytowe, kredyty, dostęp do funduszy inwestycyjnych oraz ubezpieczeń, a także możliwość doładowania telefonów komórkowych. Klienci Inteligo mogą korzystać z unikalnych, zaawansowanych rozwiązań takich jak SMSMoney i EmailMoney. Serwis transakcyjny posiada wersje optymalizowane na tradycyjne telefony komórkowe, iPhone’y i telefony z systemem Android.