, Inteligo

Nowa lokata terminowa 3 + 3 w koncie Inteligo

Inteligo wprowadza od 15 września 2009 r. nowy produkt depozytowy - lokatę terminową 3 + 3 o stałym oprocentowaniu. Oferta skierowana jest dla posiadaczy kont indywidualnych i wspólnych Inteligo, którzy mogą teraz zyskać nawet do 4,55% w skali roku, od środków zdeponowanych na lokacie.

Stylizowana ikona wiadomości

Cechą wyróżniającą lokatę 3 + 3 od innych dostępnych na rynku lokat terminowych jest przede wszystkim jej unikalna budowa. Klienci zainteresowani ofertą sami decydują o okresie oszczędzania, czy będzie to 3 miesiące, czy też 6 miesięcy. Poprzez zastosowanie takiej formuły zyskują elastyczność z jednoczesną gwarancją wyższego zysku w przedziale 6 miesięcy. A wszystko to przy zachowaniu prostoty standardowej lokaty i wpłacie już od 1 000zł.

Oprocentowanie lokaty terminowej 3 + 3 jest następujące:

Po dotrzymaniu 3 miesięcznego terminu trwania lokaty - 4,44% w skali roku

Po dotrzymaniu 6 miesięcznego terminu trwania lokaty - 4,55% w skali roku

W okresie od dnia założenia lokaty do ostatniego dnia 3 miesiąca jej trwania wpłacone środki pieniężne są nieoprocentowane.

Korzyści Nowej lokaty 3 + 3:

  • atrakcyjne, gwarantowane oprocentowanie do 4,55% w skali roku,
  • minimum formalności
  • brak opłat za otwarcie, prowadzenie i likwidację lokaty,
  • możliwość częściowych wypłat w trakcie trwania lokaty (aby lokata nie została zerwana, na rachunku powinno pozostać 1 000 zł),
  • wygodne zarządzanie - na bieżąco klienci mogą kontrolować wysokość salda i naliczone odsetki w serwisie www.

Otwarcie lokaty w Inteligo jest szybkie i bardzo proste, dokonywane w całości przez internet lub telefonicznie u konsultanta. Nie wymaga podpisania żadnej dodatkowej umowy. Lokata jest od razu dostępna online, co daje pełną kontrolę nad oszczędnościami.

Nowa lokata 3 + 3 znajduje się w tym samym momencie w obu segmentach bankowości: PKO BP i Inteligo. Różnice dotyczą sposobu dystrybucji i promocji, dopasowanego do specyfiki poszczególnych klientów.

Więcej informacji o lokacie 3+3