, Inteligo

Nowości w igo lokacie

Igo lokata to jedyny produkt depozytowy w Inteligo, do założenia którego nie jest konieczne otwieranie konta i podpisywanie umowy. Od dziś klienci inwestujący w igo lokatę zyskują nowe możliwości w Internecie.

Stylizowana ikona wiadomości

W wyniku udostępnienia nowych funkcjonalności posiadacze igo lokaty zyskali m.in. możliwość sprawdzania w serwisie WWW oraz telefonicznym historii i szczegółowych informacji o lokacie, aktywowania opcji automatycznego odnowienia oraz zrywania lokaty – ta funkcja dostępna jest tylko dla klientów Inteligo.

Osoby posiadające konto Inteligo założą igo lokatę poprzez swoje konto. Pozostali klienci mogą nadal wypełnić wniosek na stronie igolokata.inteligo.pl lub założyć lokatę z pomocą konsultanta. Po przelaniu na nią środków, otrzymają unikalny identyfikator i hasło do logowania w dedykowanym serwisie. Jeżeli zdecydują się na otworzenie kolejnej lokaty, wystarczy, że podadzą kwotę i okres inwestycji, pozostałe dane zostaną uzupełnione automatycznie. Dodatkowym wyróżnikiem dedykowanego serwisu jest możliwość zakładania kilku różnych igo lokat na tym samym wniosku. Domyślnym narzędziem autoryzacji transakcji w nowym serwisie będą kody SMS, jednak każdy użytkownik może w dowolnym momencie zmienić narzędzie na aplikację token w telefonie komórkowym lub kartę-zdrapkę z kodami jednorazowymi.

Igo lokata to jedyny produkt depozytowy w ofercie Inteligo, do założenia którego nie jest konieczne otwieranie konta i podpisywanie umowy, wszystkie formalności są załatwiane online. Dzięki miesięcznej kapitalizacji odsetek, wartość kapitału zgromadzonego na igo lokacie zwiększa się z każdym miesiącem, a oprocentowanie sięga do 5,4 proc. w skali roku na depozycie 12 miesięcznym. Wysokość minimalnej wpłaty wynosi 1000 zł.