, Inteligo

Prezenty od Inteligo dla klientów

W grudniu i styczniu Inteligo, internetowa marka bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego, przeprowadzi dwie akcje promocyjne. W ramach akcji prezenty mogą otrzymać ci, którzy otworzą w Inteligo konto prywatne lub podzielą się z bankiem swoimi noworocznymi postanowieniami w obszarze finansów.

Stylizowana ikona wiadomości

Od 12 do 30 grudnia będzie trwał konkurs na profilu Inteligo na Facebooku. Do końca roku fani marki będą mogli przesyłać noworoczne postanowienia finansowe – najciekawsze postanowienia swoich klientów Inteligo nagrodzi kalendarzami książkowymi Inteligo na 2012 rok. W limitowanej edycji kalendarzy znalazły się wybrane prace z letniego konkursu na projekt karty kredytowej Inteligo.art.projekt.

Nagradzani będą również nowi klienci banku. Akcja „Otwórz konto Inteligo i odbierz prezent” będzie trwała od 13 grudnia 2011 r. do 31 stycznia 2012 r. Każdy klient, który otworzy i aktywuje konto prywatne Inteligo oraz dokona na nie wpłaty w wysokości minimum 300 zł, może otrzymać prezent - niespodziankę. Akcję promocyjną wspierać będzie mailing oraz reklamy na stronach głównych wp.pl, o2.pl oraz w porównywarce Totalmoney.pl.