, Inteligo

Serwis transakcyjny Inteligo wkrótce w nowej odsłonie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zmian 27 marca br. wystartuje nowa szata graficzna w serwisie transakcyjnym Inteligo. Nowa odsłona strony logowania jak i serwisu transakcyjnego zostanie dostosowana do wyglądu serwisu informacyjnego.

Stylizowana ikona wiadomości

Wizualizacja serwisu transakcyjnego będzie bardziej nowoczesna, przejrzysta i spójna z serwisem inteligo.pl oraz serwisem mobilnym.

- Nowy wizerunek serwisu został zaprojektowany z myślą o potrzebach naszych klientów. Dzięki wprowadzonym zmianom stanie się bardziej przyjazny i jeszcze prostszy w obsłudze, a także zgodny ze współczesnym standardem ergonomii serwisów internetowych - mówi Wojciech Bolanowski, Dyrektor zarządzający kierujący pionem Bankowości Elektronicznej. 

Przykładowe strony serwisu

Ekran logowania do serwisu transakcyjnego

Ekran logowania do serwisu transakcyjnego Inteligo
Powiększ

Ekran z rachunkami Klienta

Ekran z rachunkami w nowym serwisie transakcyjnym
Powiększ

Ekran z formatką przelewu jednorazowego

Ekran przelewu w nowym serwisie transakcyjnym Inteligo
Powiększ

Wprowadzone zmiany obejmują tylko szatę graficzną serwisu. Bez zmian pozostają: identyfikator oraz hasło dostępu do konta, aktualne narzędzie autoryzacji jak i ustawienia zapisane w serwisie, np. historia rachunku, lista odbiorców, zdefiniowane płatności itp.

Korzystanie z serwisu Inteligo w dotychczasowej szacie graficznej (wersje: granat, turkus, czarny, miętowy) będzie możliwe przez 2 tygodnie po wprowadzeniu zmiany.