, Inteligo

Nowe aktualności na Inteligo.pl

Od dziś nowa sekcja Aktualności na Inteligo.pl.
Zapraszamy do lektury.

b8a36885-ec1d-47d6-95e5-506b77e371b0.png

Aby ułatwić Wam poszukiwanie informacji na temat Inteligo zdecydowaliśmy się połączyć dotychczasowy serwis informacyjny Inteligo.pl z blogiem, prowadzonym pod adresem mojeinteligo.pl. Docelowo, wszystkie aktualności, które do tej pory były opublikowane na blogu, znajdziecie na Inteligo.pl, w sekcji „Aktualności” podzielone na kategorie:

  • Wszystkie – przegląd informacji ze wszystkich kategorii,
  • Produkty – wpisy o nowych i już istniejących produktach,
  • Promocje – akcje specjalne, promocje i konkursy,
  • Komunikaty – informacje o przerwach modernizacyjnych, zmianach oprocentowania, niektórych zmianach w serwisie transakcyjnym,
  • Porady – artykuły opisujące funkcjonalności serwisu transakcyjnego, przybliżające produkty i usługi Inteligo,
  • Dla prasy - informacje prasowe.

Nowa sekcja „Aktualności” będzie bogatsza nie tylko w treści – przy artykułach znajdują się grafiki oraz imię i nazwisko autora.

Nowością jest też pojawiający się po prawej stronie widget społecznościowy przyklejony do okna przeglądarki, zawierający ikony portali społecznościowych: Facebook, Twitter, Blip, YouTube. Każda z nich po kliknięciu przekierowuje do naszego profilu na portalach społecznościowych.

Blog mojeinteligo.pl działał do 1 marca. Po tym terminie nowe i archiwalne artykuły dostępne są w nowej sekcji „Aktualności” na stronie inteligo.pl.