, Inteligo

Jesteśmy wśród najlepszych!

Konto Inteligo znalazło się wśród zwycięzców rankingu na najlepsze konta internetowe w polskich bankach. Zestawienie przygotował „Dziennik Gazeta Prawna”.

2f98f434-d4e0-41bc-af92-332450a2ea16.png

Z przyjemnością informujemy, iż Inteligo jest w czołówce najwyżej ocenionych kont internetowych. Eksperci, przeprowadzając badania, brali pod uwagę różne aspekty. Ocenie poddano zarówno wybrane elementy w ofercie banku, jak również podejście do Klienta.

Co pozwoliło na zajęcie zaszczytnego, 3-go miejsca? W dużej mierze zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji. Uległy znacznemu obniżeniu koszty samodzielnej obsługi konta, np. bezpłatnie możecie zlecać przelewy z kont prywatnych przez Internet. Nasi Klienci mają też możliwość zredukowania opłat za prowadzenie konta i comiesięcznej opłaty za kartę. Dzięki licznym sugestiom wprowadzono do oferty Inteligo możliwość realizacji przelewów zagranicznych. Rozszerzana jest też dla Was funkcjonalność bankomatów PKO BP, z których możecie wypłacać bez prowizji.

Mimo tego, iż stawiamy na aktywną obsługę Inteligo przez Internet, pomoc możecie uzyskać również na naszej Infolinii.  Konsultanci są do Waszej dyspozycji przez 24 godziny. Rzetelni, służą radą, uprzejmi – czy można chcieć więcej? Zaangażowani i kompetentni. Jak najbardziej. Dostępni pod telefonem i z uśmiechem w głosie witający właśnie Ciebie. Konsultanci również przygotowują odpowiedzi na pytania, które otrzymujemy drogą e-mailową. Reagują na wszelkie zapytania.

To wszystko docenili autorzy rankingu. Mamy nadzieję, że kolejne badania potwierdzą, iż pozycja Inteligo w aktualnym rankingu to nie przypadek. Ufamy również, że planowane zmiany i innowacyjne rozwiązania pozwolą nam znaleźć się na szczycie.

Więcej o rankingu znajdziecie TUTAJ.

Tego samego dnia „Rzeczpospolita” w opublikowanym artykule „Dobre, bo polskie, nawet w bankowości” podkreśliła fakt największego zaufania Polaków do banków z kapitałem Polskim. Wśród nich znalazło się konto Inteligo prowadzone przez PKO Bank Polski.

 

Rzepa

Fragment artykułu „Dobre, bo polskie, nawet w bankowości”, Rzeczpospolita, 6 lipca 2010 r.