, Inteligo

Logowanie do serwisu WWW - czy pamiętasz o nowym adresie?

Jeszcze tylko miesiąc możecie korzystać z poprzedniego adresu do logowania do serwisu WWW.

697f30c8-fb66-44e3-8a1a-4b1744b23784.png

W związku z tym pragniemy dziś powrócić do tematu logowania do serwisu internetowego Inteligo. Mamy nadzieję, że poprzez powtarzanie utrwalą się Wam informacje o bezpiecznym korzystaniu z konta :)

Od dnia 31 marca 2011 roku adres strony do logowania do serwisu transakcyjnego Inteligo to https://inteligo.pl/secure. Być może niektórzy korzystają jeszcze z poprzedniego adresu, czyli https://secure.inteligo.com.pl. Po jego wpisaniu zostaniecie automatycznie przekierowani do adresu https://inteligo.pl/secure. Poprzedni adres będzie funkcjonował tylko do 30 września 2011 roku. Od 1 października logowanie do serwisu transakcyjnego będzie możliwe tylko pod nowym adresem.

Przed zalogowaniem do konta upewnij się, czy korzystasz z szyfrowanego połączenia. W pasku adresowym powinien widnieć adres: https://inteligo.pl/secure. Dodatkowo po prawej stronie pola adresowego lub w dolnym prawym rogu okna przeglądarki powinna pojawić się ikona z zamkniętą kłódką. Jest to potwierdzeniem, że strona jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa, a połączenie szyfrowane.

Przestrzegamy przed logowaniem do konta bankowego z komputerów ogólnie dostępnych. Nie korzystaj ze swojego konta z komputerów w kafejkach internetowych, hotelach itd. Używaj komputera co do którego masz pewność, że nie ma na nim wirusów.

Po sprawdzeniu informacji na koncie/wykonaniu dyspozycji pamiętaj, aby wylogować się z konta. Dopiero po wylogowaniu należy zamknąć kartę.

Pamiętaj również, że Bank nie poprosi Cię o podanie więcej niż jednego kodu z aktualnego narzędzia autoryzacji. Wyjątkiem jest tu aktywacja nowej karty kodów oraz zmiana narzędzia autoryzacyjnego.

Więcej informacji o bezpiecznym korzystaniu z konta znajdziesz na naszej stronie.

Jeżeli w trakcie korzystania z serwisu internetowego Inteligo coś wzbudzi Twoje wątpliwości – prosimy o kontakt z naszym konsultantem.