, Inteligo

Twoje prywatne OC

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć zakręcić kran i zalać sąsiada z dołu? Pamiętasz, gdy Twój pies zniszczył koleżance nową sukienkę? Twoje dziecko wybiło szybę w trakcie gry w piłkę? Czas ubezpieczyć się od takich wypadków.

b0960152-dd80-45c8-be94-8d4c3a2f1893.png

Nie ryzykuj! Kup ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osób fizycznych w życiu prywatnym. Chroń siebie i Twoich bliskich przed roszczeniami osób trzecich. Ubezpieczenie możesz kupić ze swojego konta również dla innej osoby.

Samodzielnie decydujesz o długości okresu ubezpieczenia. Umowę możesz zawrzeć na okres od 7 dni do 1 roku.

Także Ty wybierasz kwotę ubezpieczenia - od 10 000 PLN do  2 000 000 PLN.

 

To proste! Zaloguj się przez Internet do swojego rachunku w Inteligo i wybierz zakładkę "Ubezpieczenia", w niej „OC w życiu prywatnym”. Na kolejnych ekranach określ początek okresu ubezpieczenia (może to być już następny dzień po jego zakupie), czas trwania i sumę gwarancyjną. Możesz też dodać dane osobowe ewentualnych kolejnych ubezpieczanych osób.

Jeśli akceptujesz zaproponowaną wysokość składki - wskaż rachunek do pobrania opłaty. Wystarczy, że podasz kod z karty kodów - ubezpieczenie rozpocznie się we wskazanej przez Ciebie dacie i na wybranych przez Ciebie warunkach. Wersja elektroniczna polisy będzie prezentowana w zakładce "Ubezpieczenia", a jej numer uzyskasz od razu po zakupie.

Sprawdź, jak niewiele kosztuje poczucie bezpieczeństwa!

Informacje o warunkach ubezpieczenia uzyskasz w dowolnym inspektoracie PZU S.A. lub pod nr. infolinii Grupy PZU 801 102 102 lub +48 (22) 566 5555.