, Inteligo

Kupon na baton lub chipsy za 1 zł przy płatności Blikiem

Zrób zakupy w sklepie Żabka lub Freshmarket, zapłać BLIKIEM z aplikacji IKO, a otrzymasz kupon z kodem na baton lub chipsy za 1 zł.

Stylizowana ikona wiadomości

Kupon z formie kodu zostanie wystawiony na paragonie niefiskalnym, dołączonym do paragonu fiskalnego podsumowującego transakcję. Z kodu można skorzystać podczas kolejnych zakupów, nie później niż do 17.04.2018 r.

Jeden kod upoważnia do jednorazowego zakupu jednej sztuki batonu Mars 42 g, albo batonu Snickers 42 g, albo batonu Twix 42 g, albo chipsów Lays papryka albo zielona cebulka 40 g w cenie 1 zł.

W przypadku zakupu kilku produktów objętych promocją, obniżka ceny do wysokości 1 zł nastąpi dla najtańszego produktu (albo najtańszych produktów, jeżeli uczestnik promocji dysponuje kilkoma kodami) objętego promocją.

Kod nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami w sklepach Żabka lub Freshmarket.

W ramach promocji, z nabywanych produktów uprawniających do otrzymania kodu, wyłączone są produkty alkoholowe i wyroby tytoniowe.

Organizatorem Promocji jest Żabka Polska  SA z siedzibą w Poznaniu. Promocja trwa do 20.03.2018 lub wcześniejszego wyczerpania puli 100 000 kodów.

Szczegółowy opis warunków promocji dostępny w Regulaminie.

Jak płacić kodem BLIK z aplikacji IKO?

Więcej o aplikacji IKO

Pobierz aplikację IKO