, Inteligo

Nawet 1000 zł na świąteczne prezenty - graj z Inteligo!

Załóż lub odnów dowolną lokatę w Inteligo, korzystaj z IKO i wygraj nawet 1000 zł na świąteczne prezenty. Masz czas tylko do 12 grudnia br.

c620eca3-8870-4b87-bca8-8186734c5dc8.png

Teraz zakładając lub odnawiając dowolną lokatę w Inteligo możesz wygrać dodatkową gotówkę. Sprawdź, jakie to proste:

Lokujesz - wybierasz i zakładasz lub odnawiasz dowolną lokatę dostępną w ofercie Inteligo.

Zysk z lokaty podany jest w skali roku i podlega opodatkowaniu 19% zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych wg zasad obowiązujących w dniu kapitalizacji odsetek.

Zyskujesz – oprocentowanie z lokaty.

Korzystasz – z nowej aplikacji płatności mobilnych IKO wykonując płatności w terminalu płatniczym w punkcie usługowo-handlowym lub płatności w Internecie przy pomocy usługi „Płacę z IKO”. Każda z wymienionych transakcji zwiększa Twoje szanse na wygranie nagrody w konkursie, dodatkowej gotówki w kwocie 1000 zł, 500 zł, 200 zł, 150 zł lub 100 zł – o zwycięstwie decyduje liczba wykonanych w czasie trwania promocji transakcji.

Nie masz jeszcze IKO?  Pobierz aplikację

Wygrywasz –  gotówkę w kwocie 1000 zł, 500 zł, 200 zł, 150 zł lub 100 zł. O wygranej decyduje liczba wykonanych w czasie trwania promocji transakcji przy użyciu IKO (płatności w terminalu płatniczym w punkcie usługowo-handlowym lub płatności w Internecie przy pomocy usługi „Płacę z IKO”). Pamiętaj, że udział w promocji możliwy jest po założeniu lub odnowieniu lokaty i wysłaniu na adres e-mail iko.konkurs@pkobp.pl wiadomości e-mail o tytule „Zgłoszenie udziału w konkursie Inteligo” i treści „Akceptuję treść regulaminu konkursu” z adresu e-mail wskazanego przez Uczestnika Konkursu w danych Konta Inteligo Prywatnego.

Zyskaj dodatkową gotówkę na święta biorąc udział w konkursie.

Konkurs trwa od 21 listopada br. od godziny 7:00 do 12 grudnia br. do godziny 23:59.

Więcej o lokatach Inteligo

Więcej o IKO