Gdzie zapłacisz aplikacją IKO?

Płać aplikacją IKO. Korzystaj z płatności BLIK (dawniej płatności IKO), które autoryzują tysiące sklepów i punktów handlowo-usługowych na terenie całej Polski, a lista akceptantów stale się powiększa. Sklepy akceptujące transakcje aplikacją rozpoznasz między innymi dzięki naklejce "Tu możesz zapłacić IKO" lub „Płatności BLIK”.

2a3b96b3-f572-40f6-8b2c-5debc08aac98.png

Pobierz IKO

Wypłaty z bankomatów możesz wykonać wszędzie tam, gdzie na ekranie dostrzeżesz „wypłata BLIK/IKO” (w przypadku bankomatów PKO Banku Polskiego) oraz „wypłata bez karty”. BLIK umożliwia wypłatę pieniędzy z bankomatów PKO Banku Polskiego, Euronetu, Planetcash, ING Banku Śląskiego, BZ WBK, Banku Millennium, które obsługują wypłaty bez użycia karty płatniczej. Prowizja za wypłatę gotówki przy użyciu kodu BLIK/czeku BLIK jest zgodna z Taryfą prowizji i opłat.

Płatności online dokonasz w każdym sklepie internetowym, w którym wśród form płatności widać opcję "Płacę z IKO" „Płacę z BLIK” i takich, na których widnieje baner z numerem telefonu, na który możesz wysłać przelew z aplikacji IKO.

Sklepy w najbliższej okolicy, w których możesz zapłacić IKO znajdziesz korzystając z mapki w aplikacji IKO. Płatności IKO można również dokonać w opłatomatach PKO Banku Polskiego.

Wyszukaj punkty akceptujące płatności BLIK/IKO na mapie