Oferta prywatna

Umowa elektroniczna

W ramach konta Inteligo możesz uzyskać kredyt odnawialny w pełni zdalnie. Wystarczy potwierdzić umowę elektronicznie, bez drukowania i odsyłania dokumentu do banku, bez podpisywania ramowej umowy.

Szczegóły oferty

Rozwiń wszystkie
 1. O usłudze

  Umowa elektroniczna to dostęp do oferty poprzez serwis transakcyjny Inteligo, bez papierowych formalności i podpisywania ramowej umowy. Inteligo stawia na szybkość, bezpieczeństwo i ekologię.

  Jeśli posiadasz otwarte już konto Inteligo i wnioskujesz w koncie indywidualnym o kredyt odnawialny Inteligo, umowa może być podpisana elektronicznie.

 2. Elektroniczne podpisywanie umowy - na czym to polega?

  Krok 1:Po pobraniu umowy i zapoznaniu się z jej treścią, klikasz w link „Podpisz umowę elektronicznie”. Zobaczysz ekran „Podpisujesz umowę o kredyt odnawialny Inteligo elektronicznie”.

  Krok 2: Podpisujesz umowę kodem jednorazowym z Twojego aktywnego narzędzia autoryzacji (z karty kodów, aplikacji token zainstalowanej w telefonie komórkowym lub SMS-a). Jest to równoznaczne ze złożeniem oświadczenia woli o zapoznaniu się z jej treścią i akceptacją zawartych w niej warunków.

  Krok 3: Po Twojej akceptacji umowa będzie oczekiwać na podpis elektroniczny Banku. Twój kredyt odnawialny Inteligo zostanie uruchomiony po podpisaniu umowy kredytowej przez Bank kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

  Weź kredyt

 3. Moje umowy podpisywane elektronicznie

  W ramach konta Inteligo masz dostęp do swoich umów podpisywanych elektronicznie. W zakładce „Dane i ustawienia” – sekcja „Umowy” możesz sprawdzić zarówno umowy już podpisane elektronicznie, jak i te, które oczekują na podpis elektroniczny ze strony banku.

  W tym miejscu możesz sprawdzić: treść umowy, jej numer oraz kwotę kredytu w przypadku umowy o kredyt odnawialny. Potwierdzenie zawarcia umowy złożone przez uprawnionych pracowników banku jest opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego certyfikatu kwalifikowanego.

  Pamiętaj: masz wgląd do swojej umowy w dowolnym momencie. Wystarczy wybrać opcję „Pobierz umowę”, dostępną w Twoim koncie.