Informacje o Płacę z Inteligo

Wygoda i bezpieczeństwo w płatnościach za zakupy w Internecie.

c2ef9c9e-c87f-4a64-9415-4344352ac84f.png

Płacę z Inteligo – autoryzacja poprzez logowanie do serwisu internetowego Inteligo

Poprzedni Następny
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Płacę z Inteligo

   Jeśli chcesz zapłacić za zakupy w Internecie, jako formę płatności wybierz "Płacę z Inteligo". Przeglądarka przeniesie Cię do okna logowania w serwisie transakcyjnym Inteligo. Zaloguj się swoim identyfikatorem i hasłem internetowym. Jeśli korzystasz z tokena, jako narzędzia do autoryzacji transakcji, Twoje hasło WWW jest dodatkowo wzmacniane przez hasło z tokena. Korzystając z tego narzędzia przy logowaniu do serwisu transakcyjnego należy podać, wpisując jednym ciągiem, hasło z tokena oraz statyczne hasło do logowania przez WWW.
  • Płacę z Inteligo

   Zobaczysz gotowy formularz przelewu. Wybierz tylko konto, z którego planujesz dokonać płatności. Jeśli chcesz, możesz dopisać dodatkowy komentarz. Potwierdź operację kodem z karty kodów jednorazowych.
  • Płacę z Inteligo

   Po zatwierdzeniu operacji płatność jest już na rachunku odbiorcy. Nie zamykaj jeszcze przeglądarki - jeśli chcesz, żeby sprzedający został natychmiast poinformowany o Twojej płatności, poczekaj na przeniesienie na stronę sklepu.
  • Płacę z Inteligo

   Zamówienie zostało złożone i opłacone. Cała płatność przebiegała na stronach serwisu transakcyjnego Inteligo. Sprzedawca otrzymał informację o powodzeniu operacji i wie, że już może wysłać zamówione przez Ciebie zakupy. Sklep nie otrzymał żadnych Twoich danych bankowych.
rozwińzwiń
 1. Płacę z Inteligo – autoryzacja za pomocą kodu BLIK z aplikacji IKO

   

  1. Wpisz w wyznaczonym do tego miejscu kod BLIK lub numer czeku wygenerowany w aplikacji IKO.
  2. Potwierdź operację w aplikacji IKO (lub w przypadku użycia czeku BLIK – podaj hasło do czeków). Po zatwierdzeniu operacji płatność zostanie zlecona do realizacji. Nie zamykaj jeszcze przeglądarki - jeśli chcesz, żeby sprzedający został natychmiast poinformowany o Twojej płatności, poczekaj na przeniesienie na stronę sklepu.
  3. Zamówienie zostało złożone i opłacone. Cała płatność przebiegała na stronach serwisu transakcyjnego Inteligo. Sprzedawca otrzymał informację o powodzeniu operacji i wie, że już może wysłać zamówione przez Ciebie zakupy. Sklep nie otrzymał żadnych Twoich danych bankowych.
 2. O usłudze

  Płacę z Inteligo to:
  • Łatwość realizacji transakcji - nie musisz podawać swoich danych, przesyłać numeru karty lub obawiać się, czy prawidłowo wypełniasz przelew. Operację autoryzujesz kodem jednorazowym w serwisie internetowym Inteligo.
  • Wygoda - Inteligo wypełnia za Ciebie formularz przelewu, a pieniądze trafiają na konto sklepu natychmiast po zatwierdzeniu przez Ciebie transakcji. Nie potrzebujesz swojej karty płatniczej i przelew nic Cię nie kosztuje.
  • Płatność kartą kredytową – dla klientów posiadających kartę kredytową w Inteligo w usłudze  „Płacę z Inteligo” można wskazać swoją kartę kredytową jako źródło finansowania. Wystarczy tuż po zalogowaniu do serwisu internetowego Inteligo wybrać kartę z listy źródeł płatności. Więcej szczegółów znaleźć można tutaj.
  • Specjalne promocje i rabaty dla klientów Inteligo. Sprawdź ofertę i odwiedź pasaż handlowy.
 3. Pomoc charytatywna

  Z Płacę z Inteligo możesz w prosty sposób przekazać swoje wsparcie na rzecz wybranej organizacji charytatywnej. 

  Nawet niewielka kwota może pomóc potrzebującym. Dzięki "Płacę z Inteligo" masz możliwość udzielenia wsparcia organizacjom charytatywnym bezpośrednio z Twojego konta. Środki przekażesz w bezpieczny sposób, nie ujawniając numeru swojej karty i nie ponosząc żadnych kosztów za przelew. Wpłat możesz dokonać bezpośrednio na stronach Caritas Polska, UNICEFPolskiej Akcji Humanitarnej.

  Przypominamy również o możliwości wsparcia innych korzystając z kart debetowych Inteligo. Każda Twoja transakcja wykonana kartą Inteligo Visa payWave "Dobro Procentuje" lub Inteligo Visa Electron z Sercem może zasilić konto wspieranych organizacji. Ty nie zapłacisz więcej, a jednocześnie pomożesz innym - Inteligo przekazuje część swoich dochodów z Twoich transakcji bezgotówkowych na wybraną przez Ciebie inicjatywę charytatywną.

  • Korzystając z karty Inteligo Visa payWave "Dobro Procentuje" masz możliwość wsparcia jednej z czterech inicjatyw: Edukacji (Stowarzyszenie SIEMACHA), Nadziei (Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPiNKa - projekt "Mobilność osób niepełnosprawnych"), Zdrowia (Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa) lub Ekologii (Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja - projekt Zaadoptuj rzekę). Więcej
  • Z kartą Inteligo Visa Electron z Sercem wspierasz Program Budowy Polskiego Sztucznego Serca. Karta była wydawana do 2 stycznia 2013 r.