Oferta prywatna

Rachunek maklerski

Teraz w Inteligo jeszcze więcej możliwości. Bezpośrednio ze swojego konta możesz mieć dostęp i zarządzać swoim rachunkiem maklerskim prowadzonym w Biurze Maklerskim PKO Banku Polskiego.

Szczegóły oferty

Rozwiń wszystkie
 1. Jak uruchomić usługę?

  Powiązanie może być dokonane tylko w stosunku 1:1, czyli jeden rachunek maklerski z jednym rachunkiem Inteligo. Oznacza to, że, jeżeli posiadasz klika rachunków maklerskich, będziesz mógł je obsługiwać, pod warunkiem że korzystasz z kilku rachunków w koncie Inteligo.

  Aby skorzystać z usługi musisz posiadać rachunek maklerski w Biurze Maklerskim PKO Banku Polskiego. Rachunek ten możesz otworzyć w jednym z 34 Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego

  Jeżeli posiadasz konto osobiste Inteligo, a także rachunek inwestycyjny w Biurze Maklerskim PKO Banku Polskiego, możesz połączyć rachunki składając w jednym z POK BM PKO Banku Polskiego Wniosek o aktywowanie usługi udostępnienia środków bankowych.

 2. O usłudze

  Dzięki powiązaniu rachunków możesz szybko i wygodnie zawierać transakcje giełdowe, a jednocześnie czerpać korzyści z utrzymywania środków finansowych na swoim koncie osobistym.

  Usługa w koncie Inteligo umożliwia Ci:

  • kupno i sprzedaż wszystkich instrumentów finansowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (np. akcji, obligacji, kontraktów terminowych i opcji), w tym mozliwość szybkiej rejestracji zleceń bezpośrednio z poziomu notowań giełdowych
  • zaawansowany kalkulator rejestracji zleceń
  • wycena portfela – szczegółowa informacja o bieżącej i historycznej strukturze aktywów na rachunku inwestycyjnym
  • zaawansowany program do notowan ePromak Professional, wzbogacony o moduł analizy technicznej
  • szczegółowa historia rachunku – (finanse, operacje na instrumentach finansowych, zlecenia, transakcje oraz Dzienny Rejestr Rozliczeń – CRR)
  • rozbudowany moduł kredytowy, analizator zobowiazań OTP oraz koszyki zleceń
  • wyciąg roczny – roczne zestawienie przechowywanych i rejestrowanych aktywów
  • elektroniczna dystrybucja informacji PIT 8C
  • informacja o wyniku finansowym ze zrealizowanych inwestycji
  •  możliwość rejestracji dodatkowych wniosków do Umowy drogą elektroniczną
  • obsługa zapisów w ofercie publicznej – oferta pierwotna (IPO) oraz z prawem poboru
  • korzystanie z wygodnej aplikacji transakcyjnej Supermakler.

  Korzyści wynikające z powiązania rachunków:

  • składanie zleceń kupna i sprzedaży na giełdę online, bezpośrednio z konta Inteligo,
  • automatyczne wykorzystanie środków na koncie osobistym jako pokrycie zleceń maklerskich,
  • szybkie przelewy z rachunku inwestycyjnego na rachunek osobisty,
  • atrakcyjne prowizje - akcje od 0,39% ale nie mniej niż 5 zł, kontrakty terminowe od 8,50zł! w przypadku zleceń złożonych za pośrednictwem systemu internetowego
  • możliwość udziału w ofertach publicznych.

  Dokonując powiązania rachunków ustalasz m.in. limit kwotowy dla umowy, do wysokości którego będzie możliwe automatyczne pobieranie środków z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, na potrzeby realizacji zleceń kierowanych na rynek zorganizowany. Dzięki temu w sytuacji, gdy na rachunku maklerskim nie będziesz posiadał wystarczających środków na realizację zlecenia, środki zostaną pobrane z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

  W przypadku zasilenia rachunku maklerskiego z konta Inteligo nie poprosimy Cię o podanie kodu z Twojego aktywnego narzędzia autoryzacji (karty kodów, tokena lub przesłanego SMS-em).

  Wykorzystywanie środków dostępnych na rachunku Inteligo do rozliczania transakcji dokonywanych na rachunku inwestycyjnym nie jest związane z ponoszeniem przez Ciebie dodatkowych opłat.

 3. Bezpieczeństwo inwestycji - MIFID

  Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego działa w ramach największego banku detalicznego w Polsce, gwarantującego stabilność i bezpieczeństwo. Wsparcie ze strony PKO Banku Polskiego jest silnym atutem dla rozwoju działalności maklerskiej zarówno w kraju jak i zagranicą. Jeżeli inwestujesz w instrumenty finansowe oferowane przez Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego , zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w serwisie Biura Maklerskiego.

 4. Dokumenty

  Poniższy wniosek można złożyć przez supermaklera w zakładce Wnioski/aktywacja usług lub w Punkcie Obsługi Klienta BM PKO Banku Polskiego.

  Wniosek o udostępnienie Środków bankowych / zmianę ROR / zmianę limitu Środków bankowych do wykorzystania w związku z zawartą Umową o świadczenie usług maklerskich przez Dom Maklerski PKO Banku Polskiego 45,5 KB Pobierz