Rachunek oszczędnościowy

Otwórz rachunek oszczędnościowy w ramach prywatnego konta Inteligo i zyskaj atrakcyjne oprocentowanie zgromadzonych środków, z jednoczesną możliwością ich wypłaty w dowolnej chwili. Za otwarcie i prowadzenie rachunku płatniczego (rachunku oszczędnościowego) nie pobieramy żadnych opłat!

Zaloguj się i otwórz rachunek

Szczegóły oferty

Rozwiń wszystkie
 1. Jak otworzyć rachunek oszczędnościowy

  Krok 1. Zlecasz otwarcie rachunku oszczędnościowego
  Rachunek oszczędnościowy możesz otworzyć w serwisie www wybierając sekcje „Rachunki”, a następnie „Nowy rachunek oszczędnościowy” w sekcji  „Na skróty”.

  Krok 2. Podajesz dane dyspozycji
  Wybierasz konto w ramach którego ma być prowadzony rachunek oszczędnościowy. Podajesz nazwę rachunku, co pozwoli Ci odróżnić go od pozostałych. Możesz też od razu zasilić nowo otwierany rachunek.

  Krok 3. Zatwierdzasz dyspozycję
  Sprawdzasz szczegóły zleconej dyspozycji. Oświadczasz, że zapoznałeś się z „Zasadami prowadzenia rachunku oszczędnościowego” i akceptujesz zawarte w tym dokumencie warunki.

  Krok 4. Rachunek oszczędnościowy jest otwarty
  Możesz cieszyć się wysokim oprocentowaniem swoich pieniędzy z możliwością wypłaty w każdej chwili bez utraty odsetek!

  Zaloguj się i otwórz rachunek

 2. O produkcie

  Rachunek oszczędnościowy jest przeznaczony dla posiadaczy kont prywatnych Inteligo. W ramach danego konta można otworzyć tylko jeden rachunek oszczędnościowy.

  Odsetki na rachunku oszczędnościowym naliczamy od bieżącej wysokości salda na koniec każdego dnia, kapitalizujemy co miesiąc, w tym samym dniu co na rachunku głównym konta.

  Wpłata gotówki

  Możesz dokonywać dopłat do rachunku w dowolnej wysokości i dowolnym czasie za pomocą polecenia przelewu lub wpłaty gotówki.

  Wypłata gotówki

  • Z rachunku oszczędnościowego możesz wypłacać środki dokonując polecenia przelewu wewnętrznego na inne rachunki w ramach posiadanych przez Ciebie kont Inteligo.
  • Swoje oszczędności możesz wypłacić w dowolnej chwili, bez ryzyka utraty odsetek.
  • Pierwszej wypłaty w danym miesiącu kalendarzowym możesz dokonać bez żadnych prowizji, za każdą następną pobierana jest opłata, zgodna z Taryfą prowizji i opłat.

  Depozyty na koncie Inteligo są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

  Zaloguj się i otwórz rachunek

 3. Oprocentowanie

  Rachunek oszczędnościowy w ramach Konta Inteligo prywatnego (indywidualnego lub wspólnego): Zmienna stopa procentowa w stosunku rocznym
  0,01%

  Zysk z rachunku oszczędnościowego podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%.

 4. Opłaty

  Dnia 11 maja 2010 roku weszła w życie nowa Tabela Opłat i Prowizji.


  Prezentowane poniżej warunki cenowe dotyczą wszystkich rachunków płatniczych (kont) otwartych lub przeniesionych przez naszych Klientów na nowe warunki od 11 maja 2010 roku.


  Decyzję o przejściu na Tabelę opłat i prowizji wprowadzoną 11 maja 2010 roku możesz podjąć w dowolnej chwili. W tym celu skontaktuj się z konsultantem Inteligo pod numerem 800 121 121 lub +48 81 535 67 89 (opłata zgodna z taryfą operatora). Do czasu zaakceptowania przez Ciebie nowej Tabeli, Twoje rachunki prowadzone będą na dotychczas obowiązujących warunkach.

  Tytuł opłaty/prowizji Opłata/Prowizja w PLN
  Polecenie przelewu wewnętrznego z rachunku oszczędnościowego – pierwszy w danym miesiącu kalendarzowym 0
  Polecenie przelewu wewnętrznego z rachunku oszczędnościowego – kolejny w danym miesiącu kalendarzowym 8 - kanały samoobsługowe
  10 - konsultant
 5. Dokumenty