Inteligo w PKO Banku Polskim

Od 2002 roku Inteligo jest częścią PKO Banku Polskiego.

b021298d-c723-4318-8045-ea78022500de.png
Konto Inteligo przeznaczone jest dla wszystkich klientów, którzy chcą mieć stały dostęp do konta przez Internet i telefon komórkowy. Z myślą o nich tworzymy w Inteligo prostą i wygodną obsługę oferty bankowej i dodatkowych usług online, a bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem.

PKO Bank Polski, prowadząc łącznie ponad 6 mln rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, należy do największych banków detalicznych w Polsce. W portfelach klientów PKO Banku Polskiego znajduje się ponad 7 mln kart bankowych. Bank jest również największym wydawcą kart ze znakiem akceptacji Visa w Polsce. Obsługę Klientów prowadzi ponad 1200 oddziałów i przeszło 1800 agencji.

Użytkownicy kart bankowych PKO Banku Polskiego mogą korzystać z ponad 4000 bezprowizyjnych bankomatów sieci własnej, BZ WBK oraz eService.

PKO Bank Polski jest także głównym bankiem kredytującym budownictwo mieszkaniowe – stąd pochodzi co trzecia złotówka pożyczona na ten cel przez klientów indywidualnych.

Wyrazem uznania dla banku są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane przez organizacje i środowiska opiniotwórcze - zarówno za jego działalność biznesową, jak i mecenat kulturalny i społeczny.

Usługodawcą witryny inteligo.pl jest PKO Bank Polski SA.