Partnerzy

Ponieważ w grę wchodzą Twoje pieniądze, współpracujemy tylko z najlepszymi! Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych systemów i doświadczenia renomowanych partnerów.

b13e014d-88a9-4e54-a9f4-cae0fec72072.png

Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), operator sieci T-Mobile jest jedną z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce, oferujących usługi telefonii mobilnej i stacjonarnej, a także mobilny i stacjonarny dostęp do szerokopasmowego Internetu. Z usług PTC korzysta blisko 13 mln klientów. Firma zatrudnia obecnie ponad 5000 pracowników, a od początku swojej działalności zainwestowała w Polsce ponad 9 mld złotych. W oparciu o infrastrukturę PTC wirtualni operatorzy otrzymują możliwość objęcia swoim zasięgiem niemal 100 procent powierzchni i mieszkańców Polski.


Softax jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i implementacji systemów informatycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów. Obsługuje przede wszystkim klientów sektora bankowości, telekomunikacji i transportu.
Firma specjalizuje się w systemach odpornych na awarie (fault-tolerant) i przetwarzania transakcji na bieżąco (OLTP - OnLine Transaction Processing), zajmuje się integracją z sieciami GSM - SMS oraz technologią WAP.
Dla Inteligo Softax zbudował nowy serwis transakcyjny WWW/WAP oraz jako podwykonawca firmy COMPAQ wykonał oprogramowanie do obsługi pozostałych kanałów dostępu do konta Inteligo. Serwis WWW stworzony dla Inteligo działa nie tylko bardzo szybko, ale może być obsługiwany przez wszystkie przeglądarki internetowe.