, Karolina Tomczak

NAWET 1000 ZŁ NA ŚWIĄTECZNE PREZENTY - RUSZA KONKURS W INTELIGO

Dla klientów Inteligo ruszył właśnie konkurs, w którym mogą oni zdobyć 100, 150, 200, 500 lub 1000 złotych na świąteczne prezenty.

Aby wziąć udział w konkursie, należy pomiędzy 21 listopada a 12 grudnia założyć lub odnowić dowolną lokatę w Inteligo oraz dokonać jak najwięcej transakcji telefonem za pomocą płatności mobilnych IKO – liczą się płatności dokonane w sklepach tradycyjnych oraz w internecie za pomocą usługi „Płacę z IKO”. Konkurs jest także skierowany do posiadaczy igo lokaty niepowiązanej z kontem w Inteligo - jeżeli aktywują portmonetkę IKO na numerze telefonu podanym we wniosku o igo lokatę.

Warunkiem udziału w konkursie jest również przesłanie na adres iko.konkurs@pkobp.pl wiadomości o tytule „Zgłoszenie udziału w konkursie Inteligo” i treści „Akceptuję treść regulaminu konkursu” z adresu e-mail wskazanego przez klienta w danych Konta prywatnego Inteligo lub we wniosku o igo lokatę.

O wygranej decyduje liczba wykonanych w czasie trwania konkursu transakcji przy użyciu IKO. W konkursie przewidziano 5 nagród: 100, 150, 200, 500 i 1000 złotych, które zostaną przekazane zwycięzcom po jego zakończeniu za pomocą przelewu na numer telefonu w aplikacji IKO. Regulamin konkursu jest dostępny w serwisie www.inteligo.pl

Za pomocą telefonu z aplikacją IKO można płacić w ponad 60 tysiącach terminali w punktach handlowo-usługowych, wypłacać gotówkę z 3 tysięcy bankomatów PKO bez użycia karty, dokonywać przelewów na numer telefonu, płacić za zakupy w 8 tysiącach sklepów internetowych oraz generować czeki IKO, które można realizować w sklepach i bankomatach bez potrzeby połączenia z Internetem.

Z IKO może korzystać każdy posiadacz konta prywatnego oraz firmowego Inteligo, a także osoby nieposiadające konta. Nie jest do tego potrzebny specjalny, drogi smartfon, ani moduł NFC. Bezpłatną aplikację IKO można zainstalować na telefonach z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, Symbian oraz na telefonach obsługujących aplikacje w języku Java, pobierając ją wcześniej z odpowiedniego sklepu (np. Google Play, Apple App Store, Sklepu Windows Phone), zamawiając w serwisie transakcyjnym Inteligo lub w serwisie inteligo.pl/pobierz-iko

Kontakt dla mediów:
Karolina Tomczak
e-mail: karolina.tomczak@pkobp.pl
tel. +48 22 521 61 96