, Inteligo

„Pomagaj z nami” i inne nowości w aplikacji IKO

”Pomagaj z nami” i nowości w zarządzaniu Powiadomieniami i logowaniem odciskiem palca – poznaj nowości w IKO na Androida

”Pomagaj z nami”

Teraz możesz połączyć siły z Fundacją PKO Banku Polskiego i wesprzeć bliską swojemu sercu inicjatywę w aplikacji IKO w formie zlecenia stałego. Masz do wyboru 4 inicjatywy PKO Fundacji:

  • PKO Bieg charytatywny – w których każdy przebiegnięty kilometr lub okrążenie przekłada się na pieniądze, które są przekazywane w całości na leczenie osób prywatnych lub na specjalistyczny sprzęt do ratowania zdrowia i życia.
  • Zdrowie - Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa - to ogólnopolska akcja społeczna zbierania krwi, zapoczątkowana w 2009 roku.
  • Edukacja - Wsparcie projektów w obszarze nauki, oświaty oraz alternatywnych form edukacji w Polsce, służące podniesieniu poziomu edukacji i jej dostępności dla dzieci i młodzieży w Polsce.
  • Nadzieja - Wsparcie dla dzieci z placówek opiekuńczo wychowawczych oraz dorosłych wychowanków domów dziecka i rodzin zastępczych, a także pomoc osobom niepełnosprawnym.

Możesz także wesprzeć dowolnie wybraną przez siebie organizację pozarządową.

Pomagaj z aplikacją mobilną IKO i Fundacją PKO Banku Polskiego

Więcej o Fundacji PKO Banku Polskiego

 

Powiadomienia

Dostęp do powiadomień na ekranie logowania może być teraz chroniony kodem PIN.
Możesz także ukryć ikonkę powiadomień na ekranie logowania. Wystarczy zmienić Ustawienia usługi - więcej o Powiadomieniach

 

Logowanie odciskiem palca

Nowa możliwość ustawienia tego logowania na ekranie startowym lub po naciśnięciu przycisku "Zaloguj".

 

Więcej o aplikacji IKO