, Inteligo

Rozmowa z Grzegorzem Trubiłowiczem

Zapowiadana wcześniej rozmowa z Grzegorzem Trubiłowiczem, pomysłodawcą i twórcą serwisu kulinarnego Cooklet.com, prezentowanego na pierwszej w tym roku Auli Polskiej, której partnerem jest Inteligo.

135ab3bc-b08c-4779-890a-393c0de9b6a9.png

Info dla wszystkich spóźnialskich, którzy nie zdążyli się zapisać na Aulę, mamy do rozdania rezerwację dla 4 osób na dzisiejsze spotkanie. Jeśli jesteście zainteresowani nowymi technologiami, networkingiem, który może wspomóc rozwój Waszego projektu – Aula to miejsce dla Was. Chętnych proszę o przesłanie maila na adres moje@inteligo.pl z tytułem: Idę na Aulę z Inteligo.

Skąd dowiedziałeś się o Auli?

Aula to popularne przedsięwzięcie w branży nowych technologii, które gromadzi przedsiębiorców oraz internetowych profesjonalistów. Pierwszy raz spotkałem się z jej organizatorami w zeszłym roku, a na początku obecnego dostałem propozycję zaprezentowania naszej platformy kulinarnej. Ot, cała historia :)

Grzegorz, czym jest Cooklet?

Cooklet to międzynarodowa platforma kulinarna, która inspiruje ludzi z całego świata. Pomaga zorganizować przepisy pochodzące z różnych krajów przy pomocy e-książek kucharskich. Jest to szybki sposób dotarcia do wybranych potraw oraz wygodna organizacja ulubionych dań i koktajli.

Co dało Ci wystąpienie na Auli i co było najważniejsze?

Możliwość skonfrontowania swoich planów i rozwiązań z ekspertami oraz długie kuluarowe rozmowy to najważniejsze elementy mojego uczestnictwa w Auli. Cieszy mnie również ilość opinii i komentarzy, które się pojawiły w internecie po moim wystąpieniu.

Czy masz jakieś rady dla osób występujących na Auli?

Przygotować się na wymagającą publikę, która zna wszystkie internetowe niuanse :)

Czy na Auli nawiązałeś kontakty, znajomości, które przydadzą się w późniejszych działaniach?

Networking to jeden z ważniejszych elementów takich przedsięwzięć i tutaj tego nie brakuje. Szczególnie istotne były kontakty odnośnie przyszłej współpracy z firmami oraz propozycje inwestycji w Cooklet'a.

Jakie są dalsze plany z Cookletem?

Dwa najważniejsze elementy na najbliższy czas to rozwój platformy i międzynarodowa ekspansja. Pierwszy składnik to prace z jednej strony nad interaktywnymi książkami kucharskimi oraz uproszczeniem systemu. Użytkownicy z prawie 130 krajów świata korzystają ze strony www.Cooklet.com oraz innych elementów platformy (Cooklet.mobi, Cooklet App) dlatego dostępność w wielu językach jest tak istotna. W najbliższym czasie uruchomimy wersję hiszpańską, która uzupełni obecnie działające - polską i angielską.

Dziękujemy za rozmowę.