Oferta firmowa

Lokata o stałym % - oferta ważna tylko do 30.06.2016 r

Lokaty o stałym oprocentowaniu to znakomite rozwiązanie, jeśli oczekujesz gwarancji stałego zysku i chcesz na bieżąco korzystać z naliczonych odsetek.

Szczegóły oferty

Rozwiń wszystkie
 1. O produkcie

  Lokatę o stałym oprocentowaniu możesz otworzyć w ramach konta prywatnego oraz firmowego.

  • Minimum formalności: w pełni zdalny (w serwisie www lub u konsultanta) proces założenia lokaty, bez podpisywania odrębnej umowy.
  • Okres umowy do wyboru: 1, 2 lub 3 miesiące.
  • Minimalna kwota i waluta lokaty: 1 500 zł.
  • Automatyczne przedłużenie lokaty: w serwisie www możesz włączyć wariant automatycznego przedłużenia lokaty pod warunkiem, że nadal jest ona w ofercie. Wyłączenie opcji odnowienia lokaty jest możliwe z pomocą konsultanta nawet ostatniego dnia przed zakończeniem okresu umownego lokaty.
  • Warunki zerwania lokaty: wypłata całości lub części kapitału w trakcie trwania okresu umownego (przez www lub telefonicznie u konsultanta).
  • Zakończenie umowy lokaty:
   • Jeżeli został wybrany wariant automatycznego przedłużenia umowy to lokata zostanie odnowiona na kolejny taki sam okres umowny na warunkach oprocentowania obowiązujących w dniu odnowienia lokaty.
   • Jeżeli nie został wybrany wariant automatycznego przedłużenia to po upływie terminu umowy kapitał wraz z naliczonymi odsetkami zostanie automatycznie przelany na Twój rachunek główny.

  Depozyty na koncie Inteligo są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

 2. Oprocentowanie

  Informujemy o zmianach oprocentowania produktów oszczędnościowych w Inteligo. Więcej

  Oprocentowanie stałe w okresie umownym:

  Lokata w ramach konta firmowego Oprocentowanie nominalne
  lokata 1-miesięczna 0,01%
  lokata 2-miesięczna 0,01%
  lokata 3-miesięczna 0,01%

  Stawki oprocentowania prezentowane są w stosunku rocznym.

  Odsetki naliczane są dziennie, a kapitalizowane na koniec okresu umownego. Masz do wyboru 2 warianty kapitalizacji odsetek:

  • dopisywane do salda lokaty,
  • przelewane na rachunek główny.

  Zysk z lokaty podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%.

  W przypadku rozwiązania umowy lokaty przed upływem okresu umownego, w tym w przypadku zerwania lokaty, Bank nalicza oprocentowanie dla Lokaty ze stałą stopą procentową w ramach Konta Inteligo prywatnego i firmowego – wg połowy stawki oprocentowania nominalnego obowiązującego w dniu otwarcia lokaty (oprocentowanie obniżone). Oprocentowanie obniżone obowiązuje w okresie od dnia otwarcia lokaty lub w przypadku wyboru opcji automatycznego przedłużenia umowy lokaty, od dnia ostatniego odnowienia umowy lokaty, do dnia poprzedzającego jej rozwiązanie.

 3. Opłaty

  Za otwarcie i prowadzenie lokaty o stałym oprocentowaniu nie pobieramy żadnych opłat.

 4. Dokumenty