Doładuj telefon

Doładowania telefonów

 • Rekordowa oferta w Orange na kartę

  Doładuj telefon w Orange w serwisie internetowym Inteligo i włącz usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 10 GB” albo „Cykliczną usługę Rozmowy i SMS bez limitu do wszystkich oraz 15 GB”.

 • Internet za darmo po każdym doładowaniu w Orange Free na kartę

  Doładuj w Inteligo lub IKO swoje konto w Orange na kartę, Zetafon lub Minutofon w taryfie Orange Free na kartę, a po każdym doładowaniu możesz otrzymać bonus GB w ramach promocji „Internet za darmo”.

 • Zdefiniuj doładowanie cykliczne i otrzymaj 20% Bonus od Orange

  Zdefiniuj doładowanie cykliczne swojego telefonu na kwotę 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

 • Doładuj swoje konto poprzez IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

  Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych. Promocja dotyczy wybranych taryf Orange wskazanych w Regulaminie.

 • Otrzymaj gratis 5 doładowanie od Plusa w Inteligo!

  Doładuj konto telefoniczne 4 razy dowolną kwotą w sieci Plus z Inteligo i odbierz Bonus - 100% kwoty najniższego doładowania z czterech ostatnich. Promocja dotyczy wybranych taryf Plus wskazanych w Regulaminie.

 • Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł w T-Mobile na kartę

  Aktywuj ofertę promocyjną wysyłając SMS-a o treści START pod numer 469. Warunkiem aktywacji oferty jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stan konta w wysokości min. 25 zł umożliwiającej pobranie Opłaty Cyklicznej.

 • Bez limitu za 1 zł dziennie

  Nowa oferta dla Klientów T-Mobile na kartę w taryfie Frii „Bez limitu za 1 zł dziennie”:

 • Konkurs „Kierunek na nagrody”

  Doładuj w Inteligo lub IKO telefon w T-Mobile na kartę, Heyah lub MIX kwotą minimum 30 zł, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jedną z wielu fantastycznych nagród! Konkurs trwa od 1 listopada do 31 grudnia 2018 r.

 • Doładuj telefon w T-Mobile w Inteligo lub IKO i odbierz bilet do kina

  Doładuj konto telefoniczne w T-Mobile za minimum 100 złotych w Inteligo lub aplikacji mobilnej IKO (usługi bankowości elektronicznej), i odbierz voucher, który można wymienić na bilet do wybranego kina Cinema City. Promocja obowiązuje od 19 listopada 2018 r. do 19 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród.

 • Doładowania cykliczne w Inteligo

  W Inteligo możesz w prosty sposób ustanowić cykliczne doładowanie telefonu swojego lub bliskiej Ci osoby. Ten sposób doładowania dostępny jest dla telefonów w sieci: Orange, NJU MOBILE, T-Mobile, heyah, Play, Simplus, MixPlus, Sami Swoi oraz 36i6.

 • E-faktura za doładowania

  Dzięki usłudze możesz szybko i bezpiecznie zamawiać i pobierać faktury za doładowania telefonów komórkowych w wersji elektronicznej wprost z serwisu transakcyjnego. Wystarczy, że podasz niezbędne do wystawienia faktury dane (NIP, imię i nazwisko lub nazwę firmy, adres).

 • Informacje o doładowaniach

  Możliwość doładowania sobie lub innej osobie komórki na kartę Orange, NJU MOBILE, Plus*, Play, T-Mobile, Heyah oraz Virgin Mobile. przez Internet, telefon, bankomat, a także możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji doładowań to najważniejsze korzyści płynące z zakupu doładowań bezpośrednio z konta.

  *(Simplus, MixPlus, 36i6, Plush oraz Sami Swoi)